Klinika Vilniuje ir dantų implantavimo paslauga

pagal | 9 sausio, 2019

Dantų implantai – ne tik grožiui, bet ir sveikatai

Apie dantų implantavimą atliekančias odontologijos klinikas tikriausiai teko skaityti ne kartą. Šį kartą kalbėsime apie neseniai savo padalinio duris atvėrusios odontologijos klinikos Vilniuje  teikiamas implantavimo paslaugas.

Klinikoje dirbantys odontologai teigia, kad pacientai Vilniuje dantų implantus vis dažniau renkasi ne tik dėl gražios šypsenos, kurią jie suteikia, bet ir dėl burnos higienos problemų, kurias išsprendžia jų įsriegimas. Kaip žinia, dantų implantas yra dirbtinis (metalinis) tikrosios danties šaknies pakaitalas. Jis suteikia pagrindą naujam dančiui, tiksliau, jo karūnėlei. Be dantų implanto žmogus gali turėti dirbtinius dantis (protezus), tačiau jie nesilaikys taip tvirtai, kaip ant implantuotos šaknies.

Dantų implantas užpildo tuščią ertmę, atsiradusią praradus tikrąją danties šaknį. Kol ši ertmė neužpildyta, joje yra didelė tikimybė „įsimesti“ infekcijai. Dantys, išsidėstę aplink likusią tuščią ertmę tarp jų, pradeda stumtis link jos, taip iškreipdami natūralią savo padėtį. Dėl to atsiranda kramtymo, o kartu su juo – ir virškinimo problemų. Po dantų implantavimo pacientai gali kramtyti bet kokio kietumo maistą, šypsotis savęs nevaržydami. Jų šypsena vėl tampa graži, o burnos sveikata – puiki.

Kodėl verta rinktis dantų implantavimą?

Dantų implantai VilniujeKitaip nei dantų protezai, implantai yra neišimami, todėl juos pakanka prižiūrėti taip, kaip „tikruosius“ dantis: valyti dantų pasta ir šepetėliu, naudoti tarpdančių siūlą ir skalavimo skystį. Dantų implantai prigyja prie žandikaulio ir tampa jo dalimi, todėl jie neiškrenta, jų nereikia priklijuoti.

Kitaip nei dedant dantų tiltelį, implantuojant prarastus dantis nereikia šlifuoti sveikų aplinkinių dantų, todėl kiek įmanoma išsaugomi natūralūs dantų audiniai. Implantavimui naudojamas titanas taip pat yra žmogaus organizmui priimtina medžiaga. Dantų implantai leidžia visiškai atkurti iki dantų praradimo turėtą kramtymo funkciją.

Implantavimo procedūros eiga

Dantų implantavimas prasideda konsultacija odontologo kabinete ir baigiasi karūnėlių pritvirtinimu ant jau prigijusių implantų. Tiek Vilniuje, tiek kituose miestuose nuo pirmojo iki paskutiniojo dantų implantavimo etapo gali praeiti keletas mėnesių ar net metai. Siekiant kuo mažiau pažeisti natūralią burnos mikroflorą, implantų prigijimui skiriama nemažai laiko. Svarbiausiais implantavimo etapais galima laikyti jų įsriegimą ir gijimą, implanto galvutės tvirtinimą ir dantų vainikėlio (karūnėlės) pritvirtinimą.

Kelias į gražesnę šypseną – pietų pertraukos metu

Klinikos specialistai dirba taip, kad klientus galėtų priimti jų pietų pertraukos metu, prieš darbą ar po jo. Viename iš Vilniaus verslo centrų įsikūrusi klinika suteikia galimybę pirmąją dantų implantavimo konsultaciją atlikti klientui patogiausiu metu, pavyzdžiui, iš karto po darbo, kad pavyktų išvengti transporto spūsčių.

Klinikos specialistai, atlikdami dantų ligų skaitmeninę diagnostiką ir pasitelkdami naujausias implantavimo technologijas, leidžia pacientui atsipalaiduoti ir visomis jo burnos ertmės problemomis pasirūpinti gydytojui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *