All on 4 modernus dantų implantavimas

pagal | 16 lapkričio, 2021

Prarasti dantys vyresniame amžiuje sukelia didelių nepatogumų. Protezai turėtų išspręsti šią problemą, tačiau dažnai jie gali sukelti jums daugiau diskomforto. Viena iš alternatyvų yra pakeisti dantų protezus implantais.

Problemos kurias sukelia protezai

Išimami arba daliniai protezai yra vis dar labiausiai paplitęs sprendimas pakeisti trūkstamus dantis. Nors jie yra pigesni nei implantai, bet jie turi daug trūkumų:

  • Papildomos išlaidos, fiksavimo medžiagoms ir valymui
  • Protezai juda ir gali iškristi, nepatogu kramtyti maistą.
  • Dažnai sudirgina dantenas
  • Nepatogumas juos išsiiminėti prieš einant miegoti kiekvieną naktį

Dantų implantai

All on 4 implantavimasDaugelis žmonių mano, kad norint turėti dantų implantus, reikia implantuoti tiek implantų kiek reikia dantų. Dabar keturi implantai gali laikyti visą vieno žandikaulio protezą. Tai vadinama All-on-4 metodu, plačiau skaitykite čia.

All-on-4 implantai, sukurti Portugalijos stomatologo Paulo Malo, protezas tvirtinamas ant keturių implantų jūsų viršutinio ar apatinio žandikaulio. Visas protezas yra fiksuojamas ant šių implantų. Keturių implantų yra pakankamai  laikyti 12-14 dantų protezinį lankelį.

Dantų protezų ant implantų privalumai

Išimami protezai yra ne nuolatiniai implantai užtikrina komfortą. Kita vertus, jie atrodo ir jaučiasi lygiai taip pat kaip ir natūralūs dantys. Daugelis išimamų dantų protezų atrodo nenatūralūs.

Keturi implantai laiko dantų protezus vietoje saugiai ir  nesukelia jums diskomforto. Jums nebereikia naudoti protezų klijų, arba nuolat koreguoti savo burnoje esančius protezus. Jie nepadarys nuospaudų ant dantenų, kai kramtote.  Jie leidžia jums mėgautis mėgstamu maistu ir nerimauti dėl protezų judėjimo.

Dantų protezais ant implantų yra daug lengviau rūpintis. Nešiojamą išimamą protezą, turite išimti ir pamerkti  į valymo tirpalą kiekvieną naktį ir laikyti juos drėgnai, kol miegate. Jums taip pat gali prireikti konkrečių rūšių šepetėlių ir dantų pastos juos valyti kasdien. All-on-4 implantus reikia reguliariai valyti šepepetėliu ir tarpdančių siūlu, kaip ir natūralus dantis.

Implantams laikytis reikalinga tam tikra kaulo masė. Vyresnieji asmenys, kenčiantys nuo periodonto ligos dažnai turi mažesnę kaulo masę nei kiti pacientai. Jei Jūsų žandikaulio masė neatitinka reikalavimų, dantų gydytojas turi atlikti kaulo persodinimo operaciją taim kad ištaisyti šią problemą. Ši procedūra dažnai gali reikalauti kelių mėnesių gijimo.

Mus rasite:

Klinika „Dantų estetika“
Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas
I – V 9:00 – 19:00
+370 627 92689
info@dantu-implantai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *