Burnos higiena namuose ir klinikoje

pagal | 25 sausio, 2022

Jeigu norite, kad Jūsų dantys atrodytų gražiai ir būtų sveiki – pirmiausia jiems reikia kasdien skirti reguliarų dėmesį, žinoma lankytis klinikose, kuriose gausite ne tik procedūras, tačiau ir patarimus, kurie gali užtikrinti, kad Jūsų šypsena bus tobula.

Siekiant, kad dantys gestų kuo rečiau – reikalinga profesionali burnos higiena, kurią geriausia yra palikti „Dantų estetika“ klinikos specialistams. Jie ne tik Jums padės vėl susigrąžinti sveiką bei gražią šypseną, tačiau taip pat ir užtikrins, kad bet kokie burnos ertmės pavojai, ligos – bus retos. Tam, žinoma reikalinga ne tik profesionali, tačiau ir kasdienė priežiūra ir apie tai – šis straipsnis.

Burnos higienaKasdien – nereikia daug priežiūros

Daugeliui žmonių atrodo, kad siekiant turėti labai gražius bei sveikus dantis – kasdien jiems reikia skirti labai daug dėmesio, kadangi tik tokiu atveju rezultatas bus patenkinantis arba labai geras. Tai nėra tiesa. Svarbiausia ne skirti daug dėmesio ar pirkti brangias priemones, kurios yra skirtos dantų valymui, tačiau prižiūrėti juos reguliariai. Valymo metu pirmiausia yra pašalinamos minkštosios apnašos, kurios galiausiai nenuvalius virsta kietosiomis, o būtent jos ir gadina dantis.

Kasdienei priežiūrai nereikia daug laiko, dažniausiai puikiai pakanka poros minučių per parą, kad dantys atrodytų puikiai. Tik pasikartosime, kad svarbiausia yra reguliarumas, kadangi jis ir padeda išlaikyti gražius dantis. Kuo jie yra labiau „apleisti“ – tuo dantukų būklė tampa blogesnė. O to ir reikia bandyti išvengti.

Profesionali higiena klinikoje

Net jeigu ir labai gerai rūpinatės savo burnos higiena namuose, tačiau klinikoje ji taip pat turi būti daroma reguliariai. Geriausia – kartą per tris mėnesius. Tokiu atveju būsite ramus, kad Jūsų dantukai bus ne tik gražūs, tačiau ir sveiki. Juk profesionalios burnos higienos metu pirmiausia pašalinamos ne tik minkštosios apnašos, kurios dažnai sukelia nemalonų burnos kvapą, tačiau taip pat ir kietosios, kurios ateityje gali sukelti labai rimtas burnos ertmės sveikatos problemas. Kadangi ši procedūra neturi jokio šalutinio poveikio ir yra neskausminga – ją turėtų atlikti kiekvienas reguliariai.

Reguliarios patikros pas specialistus

Jeigu norite būti ramus, kad Jūsų dantukų būklė visada bus gera – reikia ne tik reguliariai lankytis higienai, tačiau taip pat ir patikrai apskritai. Šiuo metu dažniausiai siūloma patikrai pas odontologą užsukti kartą per pusę metų arba metus. Geriausiai dėl to gali pakonsultuoti Jūsų specialistas, kuris tiksliai žino ne tik Jūsų burnos ertmės ligas, tačiau taip pat ir mato tendencijas, kurios gali padėti suprasti – ko tikėtis.

Kuo dažniau lankysitės – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų dantukai bus visada gražūs ir tuo pačiu pavyks išvengti galimų sveikatos problemų. Žinoma, jų niekada nesinori, tačiau reikia įdėti pastangų, kad taip būtų. O reguliarios patikros – gera garantija.

Tinkamos dantų priežiūros priemonės

Galiausiai reikia nepamiršti, kad tinkama kasdienė priežiūra reikalauja ir tam tikrų priemonių, kurios leis Jums šypsotis plačiai bei sveikai. Reikia ne tik gero šepetuko bei pastangos, tačiau ir skalavimo skysčio bei kitų smulkmenų, kurios užtikrina, kad dantys bus ne tik valomi, tačiau svarbiausia  – valomi gerai. Tai turėtų būti prioritetas, kurio siekiama.

Gera šypsotis plačiai ir gera, kad šiais laikais kiekvienas turi galimybę atrodyti puikiai. Tereikia skirti sau kasdien kuo daugiau dėmesio ir tuo pačiu rasti gerus specialistus, kurie Jums padės, atsakys, patars. Viskas – dėl Jūsų ir Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *