Odontologijos klinika „Dantų Estetika”, vieta kur atkuriamos šypsenos

pagal | 27 vasario, 2024

Vystantis medicinos mokslui ir tobulėjant medžiagoms odontologines procedūras galima atlikti vis kokybiškiau, o restauruoti dantys ne tik beveik nesiskiria nuo natūralių danties audinių savo išvaizda, bet tinkamai prižiūrint ir tarnauti geba ne ką prasčiau.

Austėja MitalauskienėGydytoja odontologė Austėja Mitalauskienė

Klinikos „Dantų estetika“ gydytoja odontologė Austėja Mitalauskienė teigia, jog svarbiausias tikslas – atkartoti gamtą: „Šiandien patyrę odontologai plombinėmis medžiagomis stengiasi imituoti tikrą danties anatomiją: natūralius gumburėlius bei vageles, kontaktinių paviršių formą, šoninius velenėlius. Tokiu būdu išsaugomas ne tik estetinis danties vaizdas, bet ir taisyklingas sąkandis, jo aukštis, kokybiška kramtymo funkcija“,- teigė gydytoja.

Patirtis odontologijoje yra labai svarbus faktorius

„Kartais dėl laiko, medžiagų ar gydytojo patirties stokos, dantys plombuojami plokščiais, danties anatomijos neatitinkančiais užpildais (plombomis), kontaktiniai paviršiai atstatomi netaisyklingai, trūksta poliravimo, lieka „kabantys“ plombos kraštai – visa tai pacientas gali pastebėti ir pats: maistas stringa tarpdančiuose, kimba siūlas, jaučiamas diskomfortas, pacientas negali kokybiškai prižiūrėti dantų“,- perspėjo gydytoja –„tam, kad nekiltų nemalonių komplikacijų, nekokybiškas restauracijas būtina keisti“.

Kuo įpatinga odontologijos klinika „Dantų Estetika”

Pašnekovė skubėjo pasidžiaugti, kad klinikoje „Dantų estetika“ kiekviena procedūra yra atliekama patyrusių specialistų, o raktas į sėkmę – komandinis darbas. „Klinikoje vidinis komandiškumas, komunikacija ir bendradarbiavimas yra labai svarbi vertybė“, – šypsojosi pašnekovė, – „mūsų klinikoje dirba visų odontologijos sričių specialistai, todėl esant neaiškumui, sudėtingiems atvejams, pacientas siunčiamas ne į kitą įstaigą, o tiesiog į kitą kabinetą. Išspręsti tokius atvejus lengviau gydytojų komandai kartu, o pacientai užtikrinti, kad nereikės važinėti per kelias klinikas. Anot gydytojos, svarbu atsakingai išsirinkti specialistą, nepamiršti profilaktinių burnos sveikatos patikrinimų ir vizitų pas burnos higienos specialistą, kad odontologų paslaugų prireiktų vis rečiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *