Krūtų implantai – didesniam pasitikėjimui savimi ir gražesnei krūtų formai

pagal | 25 gegužės, 2017

Mergina „be krūtinės“ – dažnas pajuokos objektas paauglystėje

„Mokykloje mane vadino „lenta“, „cukinija“ ir kitais įžeidžiančiais žodžiais. Buvau labai liekna, turėjau A dydžio krūtinę – ilgą laiką net nenešiojau liemenėlės, nes atrodydavo, kad jos nereikia. Vėliau pradėjau vogti sesers liemenėles, prisigrūsdavau į kaušelius vatos, ir tik taip išdrįsdavau eiti į vakarėlius. Kol vieną kartą tokia vata neiškrito, ir tapau pajuokos objektu,“ – pasakoja Rūta. Tokių istorijų galima išgirsti kiekviename artimų draugų rate. Moterys, kurioms gamta nedavė progos pasidžiaugti didele krūtine, visame pasaulyje kenčia nuo menko pasitikėjimo savimi. Žinoma, yra išimčių, tačiau didžioji dalis tokių moterų tikrai norėtų didesnės krūtinės. Laimei, šiuolaikinė plastinė chirurgija suteikia joms puikias galimybes įsigyti krūtų implantus, padedančius sumažinti nepasitikėjimą savimi.

Krutu didinimo operacijaNe tik krūtų didinimas, bet ir jų formos koregavimas

Į plastikos chirurgus kreipiasi ne tik mažos krūtinės savininkės. Jų pagalbos tikisi ir savo krūtinės dydžiu patenkintos klientės. Jas kankina kitos problemos: dėl amžiaus ar po kūdikio maitinimo krūtimi nutįsusios, mažiau stangrios, suplokštėjusios, „nusileidusios“ krūtys. Krūtų implantai gali padėti atstatyti buvusią ar sukurti visiškai naują krūtų formą. Implantai pakelia krūtis, suteikia joms jaunatviško stangrumo įspūdį.

Kai kurių moterų krūtys iš prigimties yra pastebimai asimetriškos: viena nuo kitos skiriasi savo dydžiu, forma ar spenelio padėtimi. Krūtų implantai padeda sukurti simetriškas, vienodas krūtis, kurios džiugins ne tik pačią moterį, bet ir jos antrąją pusę. Implantai gali būti puiki dovana tiek pačios moters savo mylimam žmogui, tiek jo – moteriai. Tik svarbu, kad šiuo klausimu sutaptų abiejų žmonių požiūris.

Mane domina krūtų didinimas. Nuo ko pradėti?

Jei norite padidinti savo krūtinę krūtų implantais, kreipkitės į plastinės chirurgijos kliniką. Joje dirbantys specialistai paprašys papasakoti apie savo norus, pageidaus išgirsti jūsų lūkesčius ir informuos, ar jie atitinka realybę. Paprastai moterys yra linkusios priimti pernelyg radikalius sprendimus krūtų didinimo klausimu. Plastikos chirurgo pareiga – atkalbėti klientę nuo pernelyg didelių pokyčių ir pasiūlyti jos fiziologiją atitinkantį bei natūraliausiai atrodysiantį krūtų implantų variantą. Paprastai tai būna vienu ar dviem dydžiais didesnė krūtinė nei pacientė turėjo iki šiol.

Krūtų didinimo implantais alternatyvos

Krūtų implantai gali būti užpildyti arba silikonu (silikono geliu), arba fiziologiniu tirpalu. Be to, jie gali būti skirtingų formų: apvalūs arba natūraliau atrodantys – vadinamieji „anatominiai“, lašo formos implantai. Tiek implantų užpildas, tiek krūtų forma pacientei rekomenduojami priklausomai nuo jos pageidavimų. Taip pat įtakos turi jos anatomijos savybės: moters kūno sudėjimas (svoris, ūgis, apkūnumas ar lieknumas), natūralių krūtų savybės (dydis, forma, simetriškumas), spenelių padėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *