Implantai – odontologinės pažangos rezultatas

pagal | 7 lapkričio, 2016

Prarastas dantis? Jau nebe problema!

Daug žmonių kreipiasi į odontologus dėl implantacijos galimybių. Danties ar kelių dantų nebuvimas, sukelia žmonėms diskomfortą. Neturint dantų jūs galite prarasti pasitikėjimą savimi. Ar galite save įsivaizduoti einantį į svarbų verslo susitikimą, ar interviu, kuriame trūksta priekinio danties? Ką žmonės pagalvos apie tave? Nors žmonės neturėtų spręsti, kaip atrodo kiti, tačiau žmonės susidaro nuomonę apie žmogų iš to kaip jis atrodo. Jei turite trūkstamų dantų  pasikalbėkite su savo odontologu. Jūsų vietinis odontologas gali pasiūlyti  dantų implantacojs paslaugą.

Ar implantai tinka kiekvienam?

ImplantologasDantų implantai idealiai tinka beveik visiems, kuriems trūksta dantų. Jie taip pat puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms, kurie svarsto pakeisti savo klasikinius protezus. Protezai taip pat atstoja dantis. Kiekvienas turintis dantų protezus žino kiek nepadogumų ir problemų jie sukelia. Dantų protezai yra labai nepatogūs daugeliui žmonių. Žmonės su dantų protezais turi problemų valgant tam tikrus maisto produktus, ir jie taip pat gali turėti sunkumų fiksuojant juos. Tačiau jie priversti šiuos dantų protezus naudoti, nes be jų žmonės atrodo dar blogiau.

Odontologijos pažanga

Yra puiki alternatyva. Tai dantų implantai. Kada stomatologas įstato juos į žandikaulį, jie tampa nuolatiniais dantimis. Tokiais atvejais, yra labai maža tikimybė, kad implantuotus dantis prarasite. Dantų implantai gali jums tarnauti visą likusį gyvenimą. Jei nėra pakankamai kaulo, odontologas privalo atlikti kaulo priauginimo procedūrą ir tiek tuomet atlikti dantų implantaciją. Su naujomis technologijos, dantų klinikos gali atlikti šias procedūras tokiu būdu, kad nejausite skausmo. Netrukus suprasite jog dantų implantai pakeitė jūsų gyvenimą.

Pradėkite nuo konsultacijos su implantologu

Norėdami pradėti dantų implantaciją, turėtumėte apsilankyti odontologijos klinikoje, kuri siūlo dantų implantus. Odontologas apžiūrės  jūsų dantis, padarys rentgeno nuotrauką ir nustatys, koks reikalingas jusm gydymo planas. Kiekvienas pacientas yra skirtingas, geras gydytojas gydymo planą pritaikytą kiekvienam asmeniui, kuris ateina į odontologijos kliniką. Jūs nesigailėsite, kad pasirinkote dantų implantus. Jūs jausite, kad jie yra kaip natūralųs dantys, ir jūs puikiai atrodysite. Nėra jokio būdo pastebėti, kad šie dantys yra ne natūralūs. Implantai atrodys kaip  ir kiti dantys, turėsite gražią šypseną. Galėsite susitikti su kitais žmonėmis nejaučiant diskomforto ir pilnai pasitikėti savimi.

Daugiau inforamcijos: https://www.dantu-implantai.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *